9 квітня 2014 року кафедрою Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна було організовано проведення круглого столу «Саморегулівні організації оцінювачів та особливості їх діяльності».

Гості круглого столу:

1.     Доровська Лариса Геннадіївнаначальник відділу з питань оціночної діяльності регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській області.

2.     Пижова Лариса БорисівнаPh.D., доктор філософії в області економіки, директор ТОВ «Константа», заступник голови Товариства винахідників і раціоналізаторів України, член представництва Експертної Ради Українського товариства оцінювачів, член Всеукраїнських громадських організацій «Спілка оцінювачів землі» та «Ліга оцінювачів землі».

3.     Бака Вікторія Миколаївна – начальник відділу оцінки ТОВ «САБО КОНСАЛТИНГ», член Ради Харківського відділення Українського товариства оцінювачів та член Всеукраїнської громадської організації «Спілка оцінювачів землі», член Екзаменаційної комісії з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

4.     Герасименко Віктор Володимирович – к.т.н., старший науковий співробітник, голова Ради Харківського відділення Всеукраїнської громадської організації «Спілка оцінювачів землі», член представництва Експертної Ради Українського товариства оцінювачів, член Екзаменаційної комісії.

5.     Євдокіменко Світлана Вікторівна – к.юр.н., директор ДП «Харківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», голова Ради Всеукраїнської громадської організації «Спілка оцінювачів землі», член Українського товариства оцінювачів, член Екзаменаційної комісії.

6.     Назирова Вікторія Петрівна – MRICS, к.т.н., директор ТОВ «УСК - Консалтинг», голова Ради Харківського територіального відділення Українського товариства оцінювачів, заслужений експерт-оцінювач УТО, член представництва Експертної  Ради  Українського  товариства  оцінювачів, член Правління ВГО «Ліга оцінювачів землі»..

7.     Рильцева Вікторія Володимирівна – заступник генерального директора Інвестиційно – консалтингова компанія «Проконсул», член правління Харківського відділення Українського товариства оцінювачів, провідний оцінювач Всеукраїнської громадської організації «Спілка оцінювачів землі».

8.     Сердюкова Інна Василівна – ТОВ «Група компаній «Співдружність», голова Харківського осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація Фахівців Оцінки» та член Всеукраїнської громадської організації «Спілка оцінювачів землі».

9. Sylwia Jagodka – WGN Nieruchomości Przedstawicielstwo, Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami (керівник Міжнародної компанії з нерухомості, Польща).

В ході даного заходу було обговорено широке коло питань щодо формування та функціонування саморегулівних організацій оцінювачів в Україні та виявлення особливостей їх діяльності.Чимала кількість питань, які були поставлені студентами фахівцям оціночної діяльності, свідчить про актуальність проведення таких зустрічей.