11 березня 2014 року кафедрою геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна було організовано проведення круглого столу «Актуальні питання оціночної діяльності в Україні»

Перед присутніми на круглому столі виступили:

• Мамонов Костянтин Анатолійович – завідувач кафедри Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, д.е.н., професор.
  • Шипулін Володимир Дмитрович – професор кафедри Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, к.т.н., доцент.
  • Бака Вікторія Миколаївна – начальник відділу оцінки ТОВ «САБО КОНСАЛТИНГ», член Всеукраїнської громадської організації «Спілка оцінювачів землі» та член Ради Харківського відділення Українського товариства оцінювачів, член Екзаменаційної комісії з експертної грошової оцінки земельних ділянок.
  • Назирова Вікторія Петрівна – директор ТОВ «УСК - Консалтинг», к.т.н., голова Ради Харківського відділення Українського товариства оцінювачів, провідний експерт-оцінювач УТО, член Правління ВГО «Ліга оцінювачів землі».
  • Пижова Лариса Борисівна – Генеральний директор ТОВ «Константа», заступник голови Товариства винахідників і раціоналізаторів України.
  • Сердюкова Інна Василівна – ТОВ «Група компаній «Співдружність», голова Харківського осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація Фахівців Оцінки» та член Всеукраїнської громадської організації «Спілка оцінювачів землі».

В ході даного заходу було обговорено широке коло питань щодо сучасного стану справ у сфері оціночної діяльності в Україні: законодавство, працевлаштування, проблемні випадки та інше.

Чимала кількість питань, які були поставлені студентами фахівцям оціночної діяльності, свідчить про актуальність проведення таких зустрічей.