3 листопада 2016 року кафедра земельного адміністрування

та геоінформаційних систем відсвяткувала своє п’ятдесятиріччя.

Свято почалось з проведення міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої п’ятдесятиріччю кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем.

Місця в президії зайняли Ректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова професор Володимир Миколайович Бабаєв, Директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – Анатолій Валерійович Бабічев, Перший заступник Директора департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації Едуард Володимирович Яровий, голова Правління громадською організацією «Європейський інститут нерухомості» - Яцек Колібські, декан Будівельного факультету Євгеній Андрійович Яковлєв, завідуючий кафедрою земельного адміністрування та геоінформаційних систем професор, доктор економічних наук Костянтин Анатолійович Мамонов.

Особлива увага була приділена виступу професора кафедри Володимиру Дмитровичу Шипуліну, який займав посаду завідуючого кафедрою з 1967 по 2007 роки. Він розповів про створення та розвиток діяльності кафедри.

У виступі діючого завідувача кафедри, професора Мамонова Костянтина Анатолійовича були відмічені події 2013 – 2016 років, були висловленні привітання всім присутнім, а також особлива подяка керівництву Університету за сприяння і підтримку всіх починань кафедри.

Зі словами теплих привітань, побажань успішного розвитку на Святкуванні ювілею кафедри виступили також:

• Середининін Євгеній Самойлович - генеральний директор Товариства з Обмеженою Відповідальністю «ЕСОММ СО»;
  • Величко Володимир Анатолійович - Генеральний директор Державного підприємства Харківстандартметрологія;
  • Грищук Олександр Казимірович – професор, проректор з навчальної роботи Національного транспортного університету міста Києва;
  • Славінська Олена Сергіївна - доктор технічних наук, професор, декан факультету Транспортного будівництва а також завідувач кафедри Управління виробництвом і майном Національного транспортного університету міста Києва;
  • Горб Олександр Іванович – директор Навігаційно – геодезичного центру міста Харкова;
  • Перекупський Юрій Петрович - заступник директора Головного управління Держгеокадастру у Харківській області;
  • Наливайко Тарас Антонович - кандидат технічних наук, доцент, завідуючий кафедрою Інженерної геодезії Харківського національного університету будівництва та архітектури;
  • Полевич Олег Вадимович - заступник декана по науці та інноваційній діяльності факультету Геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені Висилія Назаровича Каразіна;
  • Красовський Георгій Яковлевич – доктор технічних наук, професор кафедри виробництва радіоелектронних систем літальних апаратів Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського ХАІ;
  • Журавльова Арина Володимирівна - керівник Grekodom Development, м. Києв;
  • Макогоньок Антон Васильович - директор компанії «Sun house»;
  • Харченко Анна Миколаївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри управління виробництвом і майном Національного транспортного університету міста Києва;
  • Бубела Андрій Володимирович - кандидат технічних наук, доцент кафедри управління виробництвом і майном Національного транспортного університету міста Києва;
  • Певний Сергій Олександрович - випускник кафедри Земельного адміністрування і геоінформаційних систем, магістр спеціальності «Оцінка землі та нерухомого майна», старший інспектор з оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській області.

Колектив кафедри висловлює подяку за всі щирі слова привітань, прекрасні подарунки, а також незабутні хвилини Святкування Ювілею!

Дякуємо Вам, Друзі!