19 листопада 2014 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулась традиційна конференція, присвячена Міжнародному дню геоінформаційних систем.

Учасників і гостей конференції привітали:

ХАРЧЕНКО В.Ф. – проректор з наукової роботи ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

РИЩЕНКО Т.Д. – декан містобудівельного факультету ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

МАМОНОВ К.А. – завідувач кафедри ГІС, оцінки землі та нерухомого майна.

ШИПУЛІН В.Д. – професор кафедри ГІС, оцінки землі та нерухомого майна ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

З доповідями на теми актуальних питань застосування ГІС-технологій в різних сферах життя і діяльності суспільства виступили студенти IV – V курсів спеціальностей «Геоінформаційні системи і технології», «Оцінка землі та нерухомого майна». Частина доповідей була представлена англійською мовою.

Крім того, до Дня ГІС було приурочено підбиття підсумків експериментальної педагогічної гри, яка проводилась з травня по вересень поточного року на кафедрі ГІС, оцінки землі та нерухомого майна під керівництвом доктора технічних наук, професора МЕТЕШКІНА Костянтина Олександровича. Метою експерименту була оцінка можливості підвищення ефективності дистанційних форм навчання за рахунок використання не тільки віртуального представлення навчального матеріалу на сторінках веб-сайтів, але й застосування ігрових методів для мотивації студентів до самостійної роботи.

За проявлені вольові якості, наполегливість і цілеспрямованість, креативний підхід до самостійного опанування навчального матеріалу дисципліни «Математична обробка геодезичних вимірів», за результатами експериментальної педагогічної гри пам’ятними дипломами були нагороджені:

КРАМАРЕНКО Олександра Олександрівна – студентка групи ГІС2013-1;

КРАВЧЕНКО Тетяна Юріївна – студентка групи ГІС2013-2;

ЩЕРБАК Катерина Сергіївна – студентка групи ГІС2013-2;

САЛЮК Олександра Сергіївна – студентка групи ГІС2013-1;

ВАСИЛЕНКО Світлана Олександрівна – студентка групи ГІС2013-1.

Захід був організований і проведений на досить високому рівні і отримав схвальні відгуки гостей і учасників.